Płyta CD Art Piknik Orchestra & Friends - Hej Qlęda

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Post Reply
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Płyta CD Art Piknik Orchestra & Friends - Hej Qlęda

Post by Igor »

Witam

Mam już wydawnictwo muzyczne Art Piknik Orchestra & Friends - Hej Qlęda, powiem Wam, że to bardzo ważne wydawnictwo na rynku muzycznym, lokalnej piosenki, muzyki, kultury. Tak wielki projekt i kompilacja artystów różnych nurtów czy stylów muzycznych, jakie rozwinęły się i nadal rozwijają w Szczecinku zasługuje na wielkie brawa, uznanie, reklamę i promocję. Wielkie gratulacje za pomysł, wysiłek, czas poświęcony. Po wydarzeniach 700 lecia, unikatowy projekt - Art Piknik, realizowany już od trzech lat przez sympatyków, muzyków, przyjaciół i zapaleńców wyrastających tu w Naszym Mieście przyniósł owoc iście smakowity. Posłuchajmy tych wykonań muzyki świątecznej, kolęd czy pastorałek wspólnie podczas Świat. Myślę, że warto. Pozdrawiam wszystkich, którzy przyczynili się do nagrania płyty, bardzo dziękuję, że jako mieszkaniec mogę mieć taki prezent. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia 2015r.
is

Za http://www.szczecinek.pl" onclick="window.open(this.href);return false;: "To z pewnością jeden z największych projektów muzycznych, jakie narodziły się w powojennej historii naszego miasta. Grupa szczecineckich muzyków skupionych wokół Art Piknik Orchestra, choć nie tylko, nagrała16 kolęd i popularnych piosenek świątecznych w zupełnie nowych aranżacjach. Premiera wydawnictwa miała miejsce 6 grudnia i spotkała się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców Szczecinka.

Na pierwszej szczecineckiej płycie z kolędami usłyszymy wykonawców bardzo różnej muzyki. Rozstrzał stylistyczny jest imponujący. Od bluesowych klimatów a la James Brown, muzykę folk, soul, po ciężkie rockowe brzmienie.

Na płycie wystąpili: Banned Sauce, Prokop Band & Friends, Art Piknik Orchestra: Magdalena Górecka, Ela Stasiuk, Maja Wysoczańska, Kamil Kowalski, Zespół SWOJACY, Terne Roma, Lilit & Norik Minasyan, Dixie Band, Blady Kris, Dyzmatronik, Molten Bone, Magdalena Szuba & Robert Duncan White, Materia, Małgorzata Ostrowska, 4 Nad Ranem.

Koordynatorami projektu byli: Rafał "Lambada" Zabuski, Paweł Okuszko oraz Rafał Staniszewski. Utworem niespodzianką, jaki znalazł się na płycie, jest „Kolęda Szczecinecka” w wykonaniu Art Piknik Orkiestry. To właśnie ten utwór, według pomysłodawcy całego przedsięwzięcia - Rafała Staniszewskiego, ma szansę zostać lokalnym hitem tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Płytę można nabyć w sklepie i w Intermarche. O płytę pytajcie także w pubie Garage, w kawiarni Filiżanka Cafe (C.H. Hosso) – tu na hasło Art Piknik rabat 10%, w Sint Ji, w sklepie muzycznym w dawnym "Hotelu Pomorskim"."


Art Piknik 1.jpg
(115.39 KiB) Downloaded 3443 times
Art Piknik 2.jpg
Art Piknik 2.jpg (181.22 KiB) Viewed 5669 times
Art Piknik 3.jpg
Art Piknik 3.jpg (109.1 KiB) Viewed 5657 times

Gorąco Polecam:

http://www.artpiknik.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://temat.net/aktualnosci/23887/Pod- ... .-Juz-jest" onclick="window.open(this.href);return false;!

http://www.szczecinek.pl/pl/news/hej-ql ... 9Bpiewanie" onclick="window.open(this.href);return false;

http://temat.net/aktualnosci/23508/Plyt ... la-okladka" onclick="window.open(this.href);return false;

http://temat.net/aktualnosci/23681/Plyt ... -Ostrowska" onclick="window.open(this.href);return false;

http://miastozwizja.pl/art-piknik-wydaj ... a-poczatku" onclick="window.open(this.href);return false;

http://iszczecinek.pl/artykuly/kultura/ ... armo-wideo" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.gawex.pl/wiadomosci/wydarzen ... -6-grudnia" onclick="window.open(this.href);return false;

http://miastozwizja.pl/premiera-plyty-z ... mi-konkurs" onclick="window.open(this.href);return false;

http://szlot.pl/szczecinecka-plyta-z-koledami/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply