Szczecinecki Portal Hist. Szczecinek.org z wiztą w Eutin.

Artykuły historyczne, napisane przez uzytkowników portalu szczecinek.org, oraz pochodzące z innych źródeł.
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Szczecinecki Portal Hist. Szczecinek.org z wiztą w Eutin.

Post by ziom »

Cieszę się, że chuligański duch w narodzie nie ginie ;) , ale mimo wszystko pytanie uważam za zasadne. Chętnie podjadę, pogadam, potlumaczę, ale to nie nasze party i bez zaproszenia nie będę tam wyjeżdżał.
Wsród Niemców są osoby nam bardzo przychylne, są rownież środowiska, żeby to delikatnie sformułować, traktujace nas ze sporym dystansem.
Reasymujac, piszę sie na taką imprezę mając za plecami życzliwych działaczy NHK, a jeśli nie, to jestem jestem wierny staremu kibicowskiemu przysłowiu, że kibic z dala się nie wpier....

Ps. Mario, człowiek widmo, flakon juz chłodzę ;)
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Szczecinecki Portal Hist. Szczecinek.org z wiztą w Eutin.

Post by Mario »

"Ps. Mario, człowiek widmo, flakon juz chłodzę ;)"
tyle lat na obczyźnie a człowiekiem pozostał :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: Szczecinecki Portal Hist. Szczecinek.org z wiztą w Eutin.

Post by człowiek widmo »

... i serce ma :)
Bahnhofstraße
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Szczecinecki Portal Hist. Szczecinek.org z wiztą w Eutin.

Post by Mario »

w Polszcze są już dostępne turystyczne lodówki, więc flakony będą naszym niezbędnym wyposażeniem
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Szczecinecki Portal Hist. Szczecinek.org z wiztą w Eutin.

Post by ziom »

Rasputin wrote:Tak sobie przeglądając ten wątek natrafiłem na temat. Może powtórzylibyśmy taki wyjazd. Zrobili zrzutę na paliwo albo na busa i pojechali odwiedzić Eutin. Nawet w parę osób jednym samochodem. W maju od 16 do 18 w Trawemunde przy Lubece heimatkreis organizuje Pommerntage. Co wy na to??
Chetnie pojade na takie spotkanie, ale pytam jeszcze raz, na jakich warunkach? Bedziemy mieli symboliczna akredytacje czy jedziemy na zywiol????
Post Reply