Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Współczesne budownictwo i architektura. Co nowego powstaje w mieście... Jakie są plany rozbudowy... Wizualizacje.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by bronx »

no ruszyło się coś w temacie wieży, lepiej późno niż wcale:

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /996267800" onclick="window.open(this.href);return false;
Waldek

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by Waldek »

Super, przez miesiąc mają ją odnowić ? Co niby, załatać dziury bo na tyle starczy czasu , a nie na solidną renowację.
Następne partactwo, po roku gwarantuję że tabliczki ostrzegawcze powrócą, jak nic. :evil: :mrgreen: :twisted: :evil:
motylek
Posts: 10
Joined: 27 Jul 2009, 19:51

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by motylek »

Wieżę św. Mikołaja ma konserwować ta sama ekipa co wieżę strażacką. Jak widać efekty konserwacji wieży strażackiej są dobre, więc i wieża po muzeum będzie wyglądała okazale. Trzeba przynać (na marginesie), że Szczecinek pięknieje.
User avatar
sasio
Posts: 97
Joined: 28 May 2007, 13:46
Location: Szczecinek

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by sasio »

To teraz z innej beczki.
Wiem że niektórzy mają dojścia i mogą odpowiedzieć na pytanie
Jakie sklepy będą w owym centrum... czy znowu walną Stonke i jakieś inne sklepy które mamy czy będzie coś nowego typu House,H&M etc i chodzi mi tu o konkretne nazwy a nie pare markowych sklepów odzieżowych, kręgielnia i fast food i restauracje.
Bo zależy kto co uważa za markowe i dla kogo bo może to być House a może być to firma od garniturów... tak samo fast food czy to będzie jakiś McDonald i inne paskudztwo czy markowy fastfood U pana mietka...
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by bronx »

ehh takie pytanie na tym forum... :cry:


Mam nadzieję, że fatum nad tym miejscem będzie nadal oddziaływać (za zalanie betonem byłych mieszkańców Szczecinka), powstaną fastfoody i butiki u pana mietka całość szybko splajtuje a sam budynek wyburzony i będzie tam co powinno być, czyli plac ew. zabudowany jedną kamienicą od wschodniej strony.
motylek
Posts: 10
Joined: 27 Jul 2009, 19:51

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by motylek »

Z doniesień prasowych wiadomo, że ma być tam dyskont Sano.
GIZIO

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by GIZIO »

bronx wrote:ehh takie pytanie na tym forum... :cry:


Mam nadzieję, że fatum nad tym miejscem będzie nadal oddziaływać (za zalanie betonem byłych mieszkańców Szczecinka), powstaną fastfoody i butiki u pana mietka całość szybko splajtuje a sam budynek wyburzony i będzie tam co powinno być, czyli plac ew. zabudowany jedną kamienicą od wschodniej strony.

No i za oszpecenie wieży św.Mikołaja tą stodołą oraz zniszczenie starych drzew. 8)
eko
Posts: 14
Joined: 09 May 2009, 12:08

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by eko »

bronx wrote: ...będzie tam co powinno być, czyli plac ew. zabudowany jedną kamienicą od wschodniej strony.
z czystej ciekawości, bez podtekstów i złośliwości - czy ta niemiecka kamienica nie stała częściowo na terenie cmentarza?

pozdr
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by bronx »

Pytanie bardzo dobre, nad którym nie raz się zastanawiałem. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć jaki był zasięg cmentarza, bo jakieś dokładne plany sytuacyjne tego miejsca nie są mi znane (może ktoś zna), odpowiedź pewnie mogłby by dać prace archeologiczne przeprowadzone w tym miejscu, była okazja je przeprowadzić, no ale oczywiście nie było czasu, trzeba było lać beton.

Ale postram się jeszcze poszperać w znanych mi informacjach, zebrać je do kupy i może coś z tego wyjdzie.

PS. Jeżeli kamienica stała na ludzkich kościach potwierdziło by to moją teorię, że Hosso się niebawem zapadnie pod ziemię. :D
Waldek

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by Waldek »

I Ty liczysz na cud??
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by Krzysztof II »

Fasady powoli są już odsłaniane, wygląda to całkiem nieźle, spodziewałem się paskudztwa, co do samej wieży to jestem ciekawe czy zrobią coś z dachem.
Szczecinek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by bronx »

Że tak tylko przypomnę, jak wygląda regulaminowy trawniczek (przestrzeń zielona) na Hosso. Kiedy idziemy z kocykami poleżeć i chłodne piwko w cieniu (klimatyzatora) spić?

Foto by Mirosław Korkus / SAPiK
10172632_750253801660437_573418870_n.jpg
10172632_750253801660437_573418870_n.jpg (99.63 KiB) Viewed 10090 times
Zico
Posts: 85
Joined: 11 Mar 2014, 10:11
Location: Stetinek

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by Zico »

Tak się w PL i świetle prawa to prawo obchodzi...
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by bronx »

Tak jeszcze w kontekście tej sprawy:
http://www.gk24.pl/wiadomosci/koszalin/ ... a,9742697/" onclick="window.open(this.href);return false;

jaki oni tam w tym Koszalinie tacy bystrzy, to może warto wrócić się pamięcią do 2009 roku do tej niby rozbudowy Hosso i popatrzeć przez pryzmat tych informacji na fakt, że cały temat archeologii na tym historycznym miejscu zamknięto z tego co pamiętam w kilka dni, zbierając kości w parę czarnych worków na śmieci.

:?: :?: :?:

P.S.
aha tak dla przypomnienia kto pracował wtedy przy tym wykopie.... no i worki były niebieskie a nie czarne...
http://temat.net/aktualnosci/606/Handel ... zczatkach-" onclick="window.open(this.href);return false;–-odkopuja-kosciotrupy
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Post by bronx »

Ciąg dalszy tej sprawy. Podobno merytorycznie zawsze wszystko było tip top :)

http://www.gk24.pl/wiadomosci/koszalin/ ... m,9751502/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply