spotkanie 2

Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

spotkanie 2

Post by Mario »

a może znowu spotkalibyśmy się na jakimś małym grzanym browareczku, w grodzie nad Niezdobną ? Mam nadzieję, że tym razem w większym gronie, może jakąś leśniczówkę wynajmiemy ?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Waldek

Post by Waldek »

Witam
Kiedy, gdzie, za ile.
Czekamy na propozycje.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Oczywiście, jak najbardziej. W końcu ostatni raz był w lipcu.
Może jednak warto poczekać jak będzie odrobinę cieplej.
Mi to akurat bez różnicy, ale znając życie to w takie chłody mniej osób będzie chętnych przyjść.
Może tak w jakiś weekend na początku marca ?
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

Witam !
To jak ze spotkaniem ?
Proszę o konkretne probozycje o czas i miejsce, dajmy sobie np miesiąc na zorganizowanie spotkania, ale fajnie byłoby juz datę podać i robić wszystko pod konkretny termin. Czekam na propozycje i do zobaczenia mam nadzieję
Pozdrawiam
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

To może weekend 24-26 marca ? Jest miesiąc czasu, aby sobie wszystko ustawić i zarezerwować czas.
Myślę, że najlepszy byłby piątek lub sobota. Godzina do ustalenia, ale wiadomo, że popołudniowo-wieczorowa. Mam nadzieję, że będzie więcej osób niż ostatnio.Zapraszamy wszystkich chętnych, Zabierzcie ciekawe widokówki, książki, fanty, czyli kto co ma i chce pokazać innym :) szczególnie jak związane z neustettin.

pozdrawiam
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

prima aprilis

Post by Mario »

proponuję 1 kwietnia (sobota). Spotkajmy się np w "Garage", jeśli nie będzie innych propozycji to zarezerwujemy lokal. Piszcie, czy pasuje Wam termin - jest to akurat miesiąc, więc można sobie jakoś wszystko
poukładać.
Waldek

Post by Waldek »

Już się cieszę na samą myśl o spotkaniu.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Wielu studentów itp, z poza sz-ka nie przyjedzie specjalnie do domu 2 tyg przed świętami (1 kwietnia :) ).
Jak ktoś ma taką sytuację (bronx ?) to niech napisze.
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Na chwilę obecną odpowiadają mi dwa wymienione terminy, ważne żeby była to sobota bo w weekend najłatwiej mi zawitać do miasta, a w piątki pracuje do 18 także dojechać nie zdąże.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

To ja rozumiem, że wszyscy rezerwują sobie 1 kwietnia w sobotni wieczór na spotkanie.
Może ktoś ma kontakt z ciekawymi ludzmi, którzy nie mają netu lub nie wypowiadają sie na forum, warto również takich zabrac ze sobą :).
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Waldek

Post by Waldek »

Witam
Podejżewam że jak byśmy rozwiesili plakaty to sali kinowej by zabrakło, ale jak chceta to pare ludzików postaram się przyciągnąć liczcie się z tym że media napewno będą tak że (garnitury i krawaty wskazane)
A bym zapomniał wypowiedzi proszę nauczyć się na pamięć co by nam się języki nie plątały, a piwko albo najpierw aby gładko poszła gadka lub potem aby nie było krytyki że się ochlapusy reklamują.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Waldek daj spokoj z tymi mediami, normalne spotkanie forumowiczow przy browce, spokojne i na luzie.
Waldek

Post by Waldek »

Okej fantazia mnie poniosła.
Waldek

Post by Waldek »

Chopy i co z tym 1 kwietnia jaj se nie rubta, ja chcę zaprosić paru ciekawych ludzi kturzy nie jedno by nam wytłumaczyli.
Ja Was wszędzie reklamuję a tu widzę że jeszcze letarg zimowy :evil: :evil: :evil: Pobudka czas wstawać.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Ok.Został tydzień więc sporządzamy listę obecności.
Na chwilę obecną są osoby:
Waldek
Bronx
Łukasz (ja)
Gregor (?)

Proszę sie wypisywać lub wpisać znajomych, którzy bedą, aby było wiadomo jaka będzie orientacyjna liczba osób.
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Post Reply