Kalendarz imprez PTTK 2007

GIZIO

Kalendarz imprez PTTK 2007

Post by GIZIO »

Serwo

Mam nadzieję,że Bronx nie masz nic przeciwko takim ogłoszeniom jak te?
Zrzesztą po pewnym czasie można je usunąć,a więc.

Ukazał się kalendzarz imprez PTK-PTTK na Pomorzu na rok 2007.Można go dostać za darmo w Biurze Informacji Turystycznej,zajdującej się niedaleko ratusza.Pozdro. 8)
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Post by ziom »

GIZIO, gratuluje 500 postow, w ktorych dzieliles sie z nami, amatorami, swoja wiedza :D Dostales juz od Bronxa zegarek :wink:
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Dzięki za życzenia.Zegarka nie dostałem :wink: ,ale i też nie dzielę się wiadomościami,aby dostać nagrodę.Nagrodą jest to,że ludzie czytają moje posty,a czasami jak Ty coś napiszą miłego.Pozdro. 8)
hammerstein-słomek

Post by hammerstein-słomek »

o bardzo fajny post serdecznie zapraszam do spedzania wolnego czasu na łonie natury biorąc udział w imprezach PTTK sam jestem członkiem Wojskowego Koła PTTK ,,Husaria,, w Czarnem kalendarz imprez organizowanych przez Pomorski Wojskowy Oddzial PTTK znajduje sie również
na stronie www.pwo-walcz.pttk.pl
jednoczesnie zapraszam na ogólnopolski spływ kajakowy po Czernicy organizowany przez Husarię który odbedzie sie w wakacje -szczegóły na stronie;)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

A'propos, pamiętam jak kiedyś z kołem PTTK Wiarusy wedrowałem po Ziemi Szczecineckiej.

Oczywiście temat mile widziany i pożądany.
hammerstein-słomek

Post by hammerstein-słomek »

znam Wiarusów nasze koła sie przyjaźnią :)
Drasha
Posts: 5
Joined: 07 Mar 2007, 18:16
Location: Szczecinek

Post by Drasha »

Ja też należałem do Husarii mam nawet koszulkę, chustę i różne znaczki. Po wyprowadzce do Szczecinka jakoś to zanikło.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

W ten weekend Wiarusy ruszają w trasę.Podobno rajd organizowany jest z okazji 10-rocznicy powstania ścieżki zdrowia wokół jeziora Trzesiecko.Pozdro. 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Imprezy turystyczne organizowane przez PTTK w najbliższych dniach w Zachodniopomorskim.

26 maja 2007-Spotkanie z przyrodą-okolice Szczecina -rowerowa-SKTKol.Neptun

26 maja 2007-XI Rajd im.B.Czwójdzińskiego-Puszcz Bukowa-piesza SKKT'Piechur"Sp28

26-27 maja 2007-15 Międzynarodowy Rajd Pieszy IVV/PTTK-okolice Polic-piesza-KT Sami Swoi

26-27 maja 2007 Nurkowanie-Jezioro Morzycko-Nurkowa-SKP"Wodołazy

27 maja 2007 12 Ogólnopolski Rajd Zielonoświąteczny po WPN"Wisełka 2007"-Woliński Park Narodowy-Rowewrowa-Klub"Jantarowe Szlaki"
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Niebawem również będzie bardzo ciekawa i widowiskowa impreza w Białym Borze. W dniach 1-3.06 odbędzie się Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego.

Moze ktoś się orientuje czy zawody z crossu bedą w sobote czy piątek bo jakoś na stronie organizatora to jasno nie wynika a jest to dla mnie o tyle istotne że jak jest w piątek to nie mam po co jechać bo samo ujeżadżanie już mnie mniej "kręci".
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Bronx co chcesz ujeżdżać? :twisted: Oj coś z Tobą kiepsko jak już Cię to nie kręci. :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdro. :wink: 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

faktycznie zabawnie to zabrzmiało :)
britneykiller
Posts: 161
Joined: 27 Feb 2005, 19:49
Location: Biały Bór / Szczecin

Post by britneykiller »

Łukasz, cross odbędzie się w sobotę. Plan każdego WKKW (nie tylko białoborskiego :)) jest następujący: 1 dzień - ujeżdżanie, 2 dzień - próby terenowe, 3 dzień - parkur. Także cross przypada na sobotę. Zresztą, od małego pamiętam jeszcze, że gdy w BB były zawody, to zawsze w soboty chodziło się do lasu (na cross), a w niedziele na stajnie (parkur) :).
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

no widzisz jaki ze mnie facowiec, pomylilem nawet ujezadzanie z parkur.

kiedyś jeździłem na ta impreze i mi sie te dni już pokiełbasiły, z tego wniosek ze przyszły weekend w Baldenburg.
britneykiller
Posts: 161
Joined: 27 Feb 2005, 19:49
Location: Biały Bór / Szczecin

Post by britneykiller »

Fajnie byłoby się spotkać wreszcie, ale ja niestety przyszły weekend spędzam w Szczecinie :(.
Post Reply