Nowa domena.

Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Nowa domena.

Post by bronx »

Od dzisiaj strona dostepna jest również pod adresem www.neustettin.pl
Waldek

Post by Waldek »

Ja nic nie chcialem mówić ale to dawno powinno być załatwione, nie raz korciło mnie aby napisać do nich ale uważwłem że nie będe odwalał za Ciebie roboty, bo gdyby nawet to ja później na tą stronę trafiłem i tak mówiąć dzięki Tobie więc nie wypadało abym się wychylał. Nie zrozum mnie źle ale moja idea to rozszażać nasze forum gdzie i jak się da, ale jedno, nigdy bez Twojej wiedzy.

Waldek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

do kogo Cię korciło pisać bo nie rozumie?

tu nie ma co załatwiać, kase trza płacić za domene jak jest wolna i już
Waldek

Post by Waldek »

Chodziło mi o kontakt z niemcami i pokazanie że my też mamy swoje forum i propagujemy Szczecinek.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

założenie domeny neustettin.pl nie wiąże się z żadnym kontaktem z Niemcami, taką domenę kupuję poprostu w swojej firmie hostującej nasza stronę. Proszę nie mylić strony neustettin.de z neustettin.pl :) Zapewniam Cię że oni doskonale wiedzą o naszej stronie i często ją odwiedzają.

PS. Co do kontaktu z dawnymi mieszkańcami Szczecinka to może coś niebawem w przyszłości :)
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

Można by zrobić stronę w wersji niemieckiej, wtedy napewno wiedzielibysmy wiecej, ale to tez koszt.
Szczecinek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Jeżeli ktoś ma ochotę tłumaczyć stronę na niemiecki oraz potrafi to zrobic porządnie, zapraszam do współpracy.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Tłumaczenie na niemiecki nawet jak ktoś dobrze zna to raczej dużo pracy więc chyba ciężko byłoby znaleźć kto zrobi to za free ;)
Ja natomiast już jakiś czas temu proponowałem zrobić na forum dodatkowy dział : For foreigners/ Fur auslanders (dla obcokrajowców) gdzie ktoś z niemiec itd będzie można zadać pytania czy dać odp. po ang/niem.
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Stepienms
Posts: 32
Joined: 05 Aug 2005, 09:00
Location: Szczecinek

Post by Stepienms »

Uważam, że to bardzo ciekawy pomysł :D
Post Reply