Fajnie, że takie forum powstało :D

Post Reply
britneykiller
Posts: 161
Joined: 27 Feb 2005, 19:49
Location: Biały Bór / Szczecin

Fajnie, że takie forum powstało :D

Post by britneykiller »

Powodzenia, bronx ;)
K.Lis

Szczecinek

Post by K.Lis »

Gratuluję bronx, świetna strona. Z przyjemnością obejrzałem stare mapy. Sugeruję aby zamieścić coś o wale pomorskim, mogę podać ciekawe wydania , ktore zawierają dosyć dużo informacji na ten temat. Tak trzymaj!
pozdrawiam

k.lis
:P :P :P
Łukasz

Post by Łukasz »

Świetna to mało powiedziane :). Od kilku lat żałowałem, że nie ma takiej strony aż wreszcie pojawiła się. Stronę nalezy rozbudowywać, oby tak dalej.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

@K.Lis. Dziekuję. Bardzo proszę podać te informacje myśle że moga się przydać nie tylko mnie, przy okazji przypominam że chętnie zamieszcze wspomnianienia związane ze Szczecinkie bądź regionem każdego kto będzie miał ochote takie spisać a jeszcze jakby ktoś wyraził ochotę dołączyć do wspomnień swoje zdjęcia rodzinne ze Szczecinkiem w tle to już cud malina :) .

PS. Dziękuję panie Starosto za wsparcie dla stronki poprzez zamieszczenie odsyłacza na stronie głównej starostwa.

pozdrawiam

@Łukasz. Jeżeli interesujesz się również historią Szczecinka i posiadasz jakieś ciekawe materiały zapraszam do współpracy.
k.Lis

W sprawie materiałów

Post by k.Lis »

Co do wału pomorskiego. Ostatnio miałem możliwość zapoznania się z bardzo ciekawym wydaniem książki o wale pomorskim . Podaję namiary. Wał Pomorski, MBP, Militaria, Bogusława Perzyka, 03-480 Warszawa ul. Brudzińskiego 9/5 tel. 6199260- tj wydawca. ISBN 83907405-0-8, wydanie c 1997r. Mam nadzieję, że jeżeli się wystąpi do wydawcy to za zaliczeniem pocztowym może przysłać wydanie. Jest kapitalne, plany wszystkich bunkrów na wale pomorskim ich rola i funkcja bojowa, dużo opisów, rewelacja. Pozdrawiam
K.Lis :P :P :P
archeolog

Post by archeolog »

To przyłączę się do oklasków i też pochwalę stronę, zwłaszcza za jej merytoryczną zawartość. :)

Mam też pewną propozycję. Należy pouzupełniać informacje w wolnej encyklopedii Wikipedia (pl.wikipedia.org). Opracowałem hasło "Szczecinek" oraz zacząłem "Warcisław IV" i "Warcisław V" - wspólnymi siłami spopularyzujemy miasto. :)
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Post by Gregor »

Witam twórce strony i jej bywalców. Naprawde ciekawa stronka. Bardzo spory zbiór map. Mam nadzieje że stronka będzie coraz bardziej popularna i większa liczba osób włączy się do dyskusji na forum.
Pozdrawiam
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Witam, wyrażam podobne nadzieje.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Mamy luty, o tym że jest to ważny miesiąc w życiu portalowym przypominają mi coroczne faktury za serwer i utrzymanie domeny wystawiane własnie w tym miesiacu :D. Co prawda za dzień powstania portalu uważam 27.02 jednak "akcja" toczyła się już wczesniej. Tak sobie przy okazji tego lutego sentymentalnie wracam do skromnych początków. Pierwsze zalążki Szczecinecki Portal Historyczny im. prof. dr Karla Tuempla Szczecinek.org miał tutaj: http://www.powiat.szczecinek.pl/forum/v ... .php?t=302
Post Reply