Nasz portal nominowany do Mocarza Gospodarczego

Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Nasz portal nominowany do Mocarza Gospodarczego

Post by bronx »

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasz Portal zostal nominowany do nagrody statuetki Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego 2012 w kategorii Pozagospodarcze wydarzenie roku. Niestety przed chwilą okazało się, że statuetki nie otrzymaliśmy ale serdecznie Wam moi drodzy użytkownicy gratuluje tej nominacji.


Może w przyszłym roku... :)
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Nasz portal nominowany do Mocarza Gospodarczego

Post by robot humano »

To może uzupełnię bo trochę goły ten nius:

Pozagospodarcze wydarzenie roku 2012

Laureat

Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Podlodowym zorganizowane przez Koło PZW nr 72 Jesiotr Szczecinek

Wyróżnienie

III Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela zorganizowany przez SAPiK

nominowani

VII Ogólnopolski Halowy Konkurs Skoku Wzwyż
Realizacja filmu Mysia Wyspa
Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Podlodowym
Obchody 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Białym Borze i w Szczecinku
III Zlot Cultstyle
III Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela
Szczecinecki Portal Historyczny im. prof. dr Karla Tuemla Szczecinek.org
Szczecineckie Towarzystwo Muzyczne – Cykl koncertów 2012
Wesele Krakowskie – Krosino 18 sierpnia 2012r.
Udział zespołu TALISMAN w finale programu Disco Star oraz nagranie pierwszego teledysku
Majówka w Dworze Pomorskim w Luboradzy

Proszę nominowanych by się nie obrażali ale o żadnym z tych "Pozagospodarczych wydarzenień roku 2012" wcześniej nie słyszałem. A i my tu słabo pasujemy bo żadne z nas doroczne wydarzenie. Bardziej pasowałby Bronx w dziale "Pozagospodarcza osobowość roku" gdzie dostaje się raczej za całokształt.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Nasz portal nominowany do Mocarza Gospodarczego

Post by bronx »

Info niepełne bo pisałem będąc bezpośrednio na Gali w kinie Wolność. :)

dzieki za uzupełnienie
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Nasz portal nominowany do Mocarza Gospodarczego

Post by bronx »

robot humano wrote: VII Ogólnopolski Halowy Konkurs Skoku Wzwyż
Realizacja filmu Mysia Wyspa
Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Podlodowym
Obchody 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Białym Borze i w Szczecinku
III Zlot Cultstyle
III Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela
Szczecinecki Portal Historyczny im. prof. dr Karla Tuemla Szczecinek.org
Szczecineckie Towarzystwo Muzyczne – Cykl koncertów 2012
Wesele Krakowskie – Krosino 18 sierpnia 2012r.
Udział zespołu TALISMAN w finale programu Disco Star oraz nagranie pierwszego teledysku
Majówka w Dworze Pomorskim w Luboradzy

Proszę nominowanych by się nie obrażali ale o żadnym z tych "Pozagospodarczych wydarzeń roku 2012" wcześniej nie słyszałem. A i my tu słabo pasujemy bo żadne z nas doroczne wydarzenie. Bardziej pasowałby Bronx w dziale "Pozagospodarcza osobowość roku" gdzie dostaje się raczej za całokształt.
Jestem już w domu to mogę więcej powiedzieć.
Skoro robot pozwolił sobie na swoją subiektywną ocenę przedstawionych wydarzeń, ja pozwolę sobie podobnie, i tak:
VII Ogólnopolski Halowy Konkurs Skoku Wzwyż - nie utrwaliło mi się w pamięci.
Realizacja filmu Mysia Wyspa - bardzo fajna sprawa i nie tylko dlatego, że realizował to nasz (portalu) przyjaciel Krzysztof Kalisiak, można zobaczyć to tutaj


Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Podlodowym - nie mój klimat, coś kojarzę z newsów
Obchody 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Białym Borze i w Szczecinku - pamiętam z relacji prasowych
III Zlot Cultstyle - bardzo dobra, znacząca i potrzebna dla regionu impreza, podobnie jak nasz portal inicjatywa oddolna
III Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela - impreza znacząca dla miasta i nie uwierzę, że ktoś kto się interesuje wydarzeniami w Szczecinku o niej nie słyszał
Szczecineckie Towarzystwo Muzyczne – Cykl koncertów 2012 - super sprawa, umilająca letnie pobyty w parku, bardzo cenne i obowiązkowe do kontynuowania w latach kolejnych
Wesele Krakowskie – Krosino 18 sierpnia 2012r. - nie słyszałem, nie wiem o co chodzi
Udział zespołu TALISMAN w finale programu Disco Star oraz nagranie pierwszego teledysku - nie słyszałem
Majówka w Dworze Pomorskim w Luboradzy - coś mi się majaczy w pamięci, tylko tyle
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Nasz portal nominowany do Mocarza Gospodarczego

Post by bronx »

Wczoraj odbyła się gala Mocarza Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego 2014. W kategorii pozagospodarcza osobowość roku odbyła się bratobójcza walka :). W tej kategorii m.in. byłem nominowany ja oraz Piotr Letki z Muzeum Wału Pomorskiego znajdującego się w bunkrze trzesieckim. Z prawdziwą przyjemnością informuję, że statuetkę Mocarza decyzją kapituły zdobył właśnie Piotr. GRATULUJĘ!!!
DSCN1274.jpg
DSCN1274.jpg (138.28 KiB) Viewed 4180 times
DSCN1272.jpg
DSCN1272.jpg (148.31 KiB) Viewed 4185 times
DSCN1265.jpg
DSCN1265.jpg (138.81 KiB) Viewed 4181 times
Post Reply