Szczecineckie schronisko

Post Reply
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Szczecineckie schronisko

Post by ziom »

Traktujcie jako moje ogloszenie. Nie ma wprawdzie numeru konta, ale jak mozecie, pomagajcie:

http://www.szczecinek.schronisko.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Szczecineckie schronisko

Post by Stach »

E tam, konto jest:

Szczecineckie Stowarzyszenie Przyjaciół Psa , kota i nie tylko
78-400 Szczecinek
ul. 1-go Maja4/1
08 1020 2791 0000 7602 0141 9365


Z lektury strony, na szybko:

"Skatowany , cały we krwi , schronisko było dla niego wybawieniem. Nadal boi się smyczy . Łagodny i przyjazny".

"Mały kudłaty pieseczek odzyskany z meliny pijackiej był bez sierści z ranami po odgaszanych na nim petach. Dzisiaj to wesoły piesek, bardzo łakomy. Niestety zaczyna...."

"imię: Diesel
płeć: pies
Prosto z kanapy do schroniska. Właściciele diesla stracili wszystko , rozpacz z powodu oddania psa była straszna. Płakali i oni i pies. Dieslowi bardzo ciężko jest w schronisku".

"Murzyn trafił do schroniska po śmierci właściciela. Wesoły , żywiołowy, łagodny, zgadza się z psami. Tęskni"
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Szczecineckie schronisko

Post by ziom »

Nie patrz na strone. Podjedz, zobaczna na wlasne oczy. Porozmawiaj z Pania Kadela, dowiesz sie o prawdziwych problemach tych ludzi i zwierzat, a nie o niedoskonalosci (mam nadzieje,ze czasowej) ich strony internetowej.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Szczecineckie schronisko

Post by Stach »

A gdzieżeś kurna wyczytał, że ja wytykam jakieś niedoskonałości ich strony internetowej, hę?
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Szczecineckie schronisko

Post by ziom »

Stach wrote:A gdzieżeś kurna wyczytał, że ja wytykam jakieś niedoskonałości ich strony internetowej, hę?
Ok. Wkleiles tylko teksty ze strony schroniska. Szkoda,ze czyta sie to wszystko jak swieze wydanie Faku, stad moja uwaga o niedoskonalosci ich strony internetowej.Mam nadzieje, ze ktos to przeczyta i postara sie o nieco stosowniejsze PR tych biednych zwierzakow.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Szczecineckie schronisko

Post by Stach »

Nie miałem najmniejszych takich skojarzeń, naprawdę.
Post Reply