Galeria

Post Reply
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Galeria

Post by Krzysztof II »

Abyśmy mogli się lepiej poznać np na Deptaku czy zjazdach, proponuje utworzyć galerię zdjeć uzytkowników. Kto jest za tym pomysłem?
Szczecinek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

wystarczy chodzic na spotkania a bedziemy sie zawsze poznawać, ja np. nie mam problemow z rozpoznaniem Waldka, Lukasza, Maria i jeszcze paru innych osób na ulicy. :)

jak ktoś chce tu umieścić swoje zdjęcie to oczywiście bronić nie będę, ale myśle że jest to zbyteczne z powodu podanego powyżej.
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

No ja niestety nikogo z was nie znam.
Szczecinek
Waldek

Post by Waldek »

Wal na priwa tam zaraz Ci wżucę swoją facjatę, zdięcie świeżutkie, przed chwilą wruciłem z za Wielimia. Do Sporego i z powrotem jest 24 km. a ja na skruty zrobiłem 40 jak to morze być nie rozumię. :D :D
User avatar
szperacz88
Posts: 102
Joined: 01 Mar 2005, 08:32
Location: Szczecin

Post by szperacz88 »

A moze tutaj sobie takową galerie zrobimy??, podstawowe dane etc w razei czego zawsze mozna wejsc przypomniec sobie itd :D
GG: 6137084
----------------------
szperacz jak zawsze
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

no, ja jestem za
Szczecinek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

szperacz88 wrote:A moze tutaj sobie takową galerie zrobimy??, podstawowe dane etc w razei czego zawsze mozna wejsc przypomniec sobie itd :D
Tutaj może powstać dowolna galeria użytkowników forum, jednak na Twoim miejscu, szczeracz88 po ostatnich wydarzeniach nie zamieszczał bym swojego wizerunku twarzy, dla Twojego dobra... niestety.
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

bronx wrote:
szperacz88 wrote:A moze tutaj sobie takową galerie zrobimy??, podstawowe dane etc w razei czego zawsze mozna wejsc przypomniec sobie itd :D
Tutaj może powstać dowolna galeria użytkowników forum, jednak na Twoim miejscu, szczeracz88 po ostatnich wydarzeniach nie zamieszczał bym swojego wizerunku twarzy, dla Twojego dobra... niestety.
Nie będe pytał o co chodzi bo nie wypada :(
Szczecinek
Post Reply