ZLOTY

Post Reply
Przemek
Posts: 3
Joined: 30 Mar 2005, 14:12
Contact:

ZLOTY

Post by Przemek »

Mam takie pytanko czy niewiecie kiedy i gdzie odbywają się jakieś zloty militarii...Sam byłem na jednym w Darłowie i było super... :wink: ijak myslicie czy taki zlot mógłby odbyć się u nas hmmm przypuśćmy koło bunkra B-werk na polach lub gdzie indziej ??
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Post by Gregor »

W zeszłym roku pod koniec sierpnia mieliśmy taką imprezę pod nosem - w Bornem-Sulinowie. Co prawda nie miała takiego rozmachu jak ta w Darłówku, ale to dopiero początki. Organizatorzy są Ci sami tu i tam więc możemy lczyć na to że w tym roku impreza w Bornem będzie lepsza.
Pytasz czy jest to możliwe w Szczecinku... No cóż teoretycznie tak. Ale wiadomo że jest ograniczona ilość tego typu imprez w skali kraju. Więc raczej jest to mało możliwe. Chociaż napewno byłaby to ciekawa imprezka.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Można kiedyś zrobić cos takiego u nas, z tym. że niekoniecznie miłośników miltariów. ale poporstu zlot ludzi z tego forum i innych miłośników historii miasta. Na początek dobrze jak będzie 15 osób :)) ale z czasem można to rozwijać. Ja jestem za
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Post by Gregor »

Takie spotkanie to dobry pomysł. Możnaby w przyszłości pomyśleć nawet o jakichś wspólnych eksploracjach okolicznych terenów. Pomysłów pewnie by nie brakowało.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Pewnie z czasem cos takiego zorganizujemy,bedzie cieplej i moze nas wiecej.
Waldek

Post by Waldek »

Ostatnie moje znaleziska jeśli chodzi monety.
http://img178.echo.cx/img178/6516/p51000081bk.jpg
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

ciekawe a to z wykopów na terenie lub okolicach szczecinka?
Waldek

Post by Waldek »

Szczegulnie ze Szczecinka.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

A może tak jakaś fotka z bliska co ciekawszych monet ?
Bo z tych co widzę większość, że tak się wyraże jest bardzo popularnych, a do tego ich stan jest znacznie poniżej stanu IV (stan poniżej dostatecznego ). Nie zmienia to faktu, że mogą mieć dużą "wartość sentymentalną" a samo znaleznie takiej monety daje radość ;)
Post Reply