Piknik Rodzinny

Post Reply
GIZIO

Piknik Rodzinny

Post by GIZIO »

3 sierpnia 2008 r.w Szczecinku na placu przed Muszlą Koncertową odbędzie się Piknik Rodzinny.Organizatorzy zapraszają wszystkich filatelistów,hobbystów,numizmatyków,kolekcjonerów oraz pozytywnie zakręconych pasjonatów.Zainteresowanych zaprezentowaniem się podczas imprezy organizatorzy zapraszają do darmowej rejestracji w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku(ul.Kilińskiego 1 tel.094-372-3697).Zgłoszenia przyjmowane są do 29 lipca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.Organizatorzy zapewniają miejsce,zadaszone stanowisko-namiot,stoły wystawiennicze i krzesła. 8)
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

i co z tego ?
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

kiełbasę na ognisko będą dawać ?
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
GIZIO

Post by GIZIO »

Poproszono mnie o pomoc więc dałem to ogłoszenie w ogłoszeniach portalu więc w czym masz problem? Jak chcesz się najeść i napić to idż do baru lub knajpy. Ogłoszenie jest dla kolekcjonerów i hobbystów, a nie dla miłośników kiełbasek. :twisted: :twisted:
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Mario daj na luz, imprezka jest ok, dobrze że Gizio o niej wspomina. Szkoda że nie będę mógł być w tym terminie w Szczecinku, bo może gdzieś w kąciku bym przycupnął z karkami. :)
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

a tam od razu na luz, po prostu lubie kiełbaski, jak słyszę piknik to mi się od razu z kiełbaskami kojarzy, do knajpy chodze kiedy chcę i z kim chcę. Po prostu kiełbaski sa the best. howgh.
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

a nie no, kiełbe można zawsze jakąś wciągnąć :})
GIZIO

Post by GIZIO »

Myślę że piwo to będzie na pewno,nie wiem jak sprawa przedstawia się z kiełbaskami.Jeszcze nie było imprezy w Szczecinku aby browara zabrakło. Bronx szkoda,że nie możesz przyjechać z swoimi zbiorami.Podejrzewam,że stoisko z twoimi kartkami cieszyło by się ogromnym zainteresowaniem.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

Gizio a Ty coś wystawisz ?
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Wykopkowy wurst z Wilczego Szańca. Jeszcze ciepły.
GIZIO

Post by GIZIO »

robot humano wrote:Wykopkowy wurst z Wilczego Szańca. Jeszcze ciepły.
Ja nie kumam.Chyba,że coś chcesz zapierdzielić?????? 8)
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

No kiełbasę specjalnie dla Maria. Ale wykopkową żeby pasowała do kolekcjonerskiego profilu spotkania.

P.S. Sprzedają kiełbasę podwawelską żeby pod Wawelem wcinać, sprzedają chłopską żeby do kosy była, jest studencka żeby więcej niż 2 złote na śniadanie nie wydać powinna być też wykopkowa, dla miłośników hitlerowskich guzików.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Ja kiełbasę "wykopkową" wchłaniałem dawno dawno temu, kilka lat z rzędu wczesnojesienną porą (tradycyjnie połowa września), dzień po dniu. W podszczecineckich pegeerach.
GIZIO

Post by GIZIO »

Aaaaaaa zajarałerm.Dobre. :lol: :lol:
Waldek

Post by Waldek »

A wiecie jak po takim ryciu i na wolnym powietrzu smakuje :roll: miodzio mówię wam. Człowiek wtedy konia z kopytami by wrąbał.
Post Reply