ZAPRASZAMY na tradycyjny letni zlot portalowy (2008).

Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

jak najbardziej tak, w razie czego załatwi busa, ale mniej więcej musiałby wiedzieć ulu nas będzie
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
GIZIO

Post by GIZIO »

Proponuje zastanowić się nad wariantem awaryjnym.Chodzi mi oczywiście o warunki pogodowe.No chyba,że koleś ma jakiś namiot lub coś w tym stylu na Myśiej. 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

W tamtym roku były chwilowe opady deszczu i nikt nie zmókł, myśle że w tym roku też rozstawił parasole nad stołami.
GIZIO

Post by GIZIO »

No pogoda jakoś ostatnio płata figle.Ognicho jest w planie? 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Miejsce na ognisko jest, nie będzie problemu. No chyba że wszystko będzie mokre.
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Post by Gregor »

Ognicho będziemy już mieli rozpalone bo wcześniej też jest impreza dla emerytów na Mysiej. Więc jak wytrzymają do 18 to nam ogień przekażą napewno ;)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

No to będzie tłoczno!

PS. Jakoś nie mogę uwierzyć, że kiedyś tam mogło bawić się jednocześnie 1200 osób.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Stach wrote:No to będzie tłoczno!

PS. Jakoś nie mogę uwierzyć, że kiedyś tam mogło bawić się jednocześnie 1200 osób.
Do tego kuchnia ( wydaj kolację dla 1200 ludzi choćby wszyscy zamówili to samo) , orkiestra, kelnerzy, barmani - nie przesadzę jeśli powiem 100 osób obsługi! 1300 ludzi to 15-to wagonowy pociąg 2kl. z wszystkimi miejscami zajętymi! Nawet w wakacje z Warszawy do Kołobrzegu jeżdżą krótsze. Nigdy mi się to 1200 nie podobało.

P.S. Ja bym przypilnował by przekazując ognisko nie wpadli na pomysł utylizowania w nim reklamówek i kartoników po soku (przecież to tektura...).
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Post by Gregor »

Myślę że nie dane nam będzie w tą sobotę przetestować czy 1200 się zmieści.
A teraz z innej beczki. Piwo to wiem że tam jest ale do jedzenia też coś tam mają?
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Post by człowiek widmo »

Po wczorajszej ulewie kiedy przyszło mi płynąc kajakiem z Trzesieki aż do Zamku uważam, że podobnej pogodzie może byc nieciekawie na Mysiej. Postuluję o plan "B" w razie "W". :D
Bahnhofstraße
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Można przenieść się do K z małym B tylko żeby się H nie dowiedział.
User avatar
izywec
Posts: 716
Joined: 03 Apr 2007, 20:36
Location: 78-132 GRZYBOWO k/KOŁOBRZEGU

impreza na "Mysiej"

Post by izywec »

Z prognozy na Szczecinek przygotowanej przez icm wynika, że od 17 - tej przewidywany do 20 - tej opad konwekcyjny w szczycie do 1 mm/godz a na początku tego okresu deszcz wielkoskalowy do ok. 0,2 mm/godz. Wiatr słaby w granicach 3 m/sek z kierunku południowego.
Ogólnie rzecz biorąc nie powinno to specjalnie przeszkadzać pod warunkiem posiadania kurtki lub parasola na dodatek wg. prognozy 50% nieba ma być czyste a po25% na chmury średnie i niskie - będzie dobrze! Ja mam zamiar wystartować z Boh. Stalingradu o 1630.
Izydor Węcławowicz

[Verum].... nuli enim nisi audiituro dicendum est.
Lucii Annaei Senecae
Prawdę....należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. L. A. Seneka
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Najwięcej osób w tym ja będzie płynąć o 18. Oczywiście nie bronie wybrać się wcześniej :)
User avatar
izywec
Posts: 716
Joined: 03 Apr 2007, 20:36
Location: 78-132 GRZYBOWO k/KOŁOBRZEGU

Post by izywec »

bronx wrote:Najwięcej osób w tym ja będzie płynąć o 18. Oczywiście nie bronie wybrać się wcześniej :)
A jak będzie te "1200" to jak się zmieścicie? Nie będę ryzykował to raz a następne to przecież moja wycieczka sentymentalna. Ostatni raz /1957/ na olimpijce LOK-u uczyłem się tam w zatoczce trzcinowej Historii Nowożytnej Jefimowa i Gałkina bo zdawałem na maturze /wlazło to mi za skórę, co?/. Dzisiaj jakbyście te "dzieła" czytali to ręczę, że włosy mielibyście podobne do moich mimo Waszego młodego wieku. Innych wspomnień nie będę opisywał bo np. pewna biuściata /dzisiaj także!/ dla Was Pani mogła by mi naubliżać. Heeh! :D
Izydor Węcławowicz

[Verum].... nuli enim nisi audiituro dicendum est.
Lucii Annaei Senecae
Prawdę....należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. L. A. Seneka
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Moja ekipa (mam nadzieję, że silna i wzmocniona) również odpływa o 18.00. Szable w dłoń!

PS. Brawa dla izywec za metodyczne podejście. Cieszę się, że będziemy mogli poznać się "w realu".
Post Reply