spotkanie 3

Post Reply
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

spotkanie 3

Post by Mario »

Kochani !
Witam wszystkich, pora napić się browara letnią porą w dobrym towarzystwie! Czekam na terminy kolejnego spotkania w lecie 2006 roku.
Ostatnio było nas kilku, ale było bardzo fajnie, więc zróbmy kolejne spotkanie forumowiczów.
Waldek

Post by Waldek »

Witam
Radzę Ci za wczasu potrenować????

http://relax.tlt.ru/%7Epricol/flash/mera.swf
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Jestem oczywiście za, ale chyba dopiero latem, jak bedą wakacje, urlopy ;).
Tym razem proponuje zrobić tak: Najpierw w godzinach popołudniowych idziemy, jedziemy w teren coś zobaczyć, zwiedzić itp. Na wieczór standardowo :) Kto za ?
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Waldek

Post by Waldek »

Witam
Nie dawno jak wczoraj byliśmy na wypadzie, szukaliśmy schronu dowodzenia w lasku Klasztornym. Chaszcze gałęzie i szarpanie się z rowerami i nic. To co się natkneliśmy to biała butelka Nojstetin oczywiście bez szyjki oraz końcówka od lampy bunkrowej. Wyraźnie widać że ktoś penetruje z wykrywką po okopach, nie tylko tych koło schronów ale tych dobiegowych. Oceniam że jest bardzo dużo ludzi nawet w Szczecinku którzy latają z wykrywką, ci ludkowie działają dla własnego interesu nie afiszując się, i to jest największa strata bo nie ma żadnej jnformacji o rzeczach które znajdują a dotyczących historji Szczecinka.
Na spotkaniu wiele było na temat wypadów i co ( aż się ciśnie na usta brzydkie słowo), dobra kończę bo powiem za dużo ufff :?
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

Kochani !
Zostało jeszcze niecałe 3 tygodnie wakacji i co ?
Warto było by spotkać się na browarku i obejrzeć się na żywo.
Czekam na propozycje.
Pozdrawiam.
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Ja w szczecinku bede przy okazji zlotu militarnego w Bornem, przypomne ze zlot jest w przyszly weekend. Właściwie dla mnie to jedyny dogodny termin.
hammerstein-słomek

Post by hammerstein-słomek »

no chłopaki to jak kto bedzie na zlocie?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

No dobra, to konkretnie, myśle że w tą sobotę gdzies tak koło 20 zeby wszyscy z Bornego zdążyli wrocic, spotkanie w Tawernie nad jeziorem jak bedzie dobra pogoda to tam zostanimy, jak nie to pomyślimy co dalej. Pisać kto będzie.
User avatar
szperacz88
Posts: 102
Joined: 01 Mar 2005, 08:32
Location: Szczecin

Post by szperacz88 »

Jak bede trzeźwy to może zajde, chwilowo imprezuje.
GG: 6137084
----------------------
szperacz jak zawsze
Waldek

Post by Waldek »

Ale się będe musiał sprężać piątek Borne w sobote ponoć wzgórze Śmiadowskie oraz spotkanie na placu Kilińskiego no i wiadomo w Tawernie, a tak między mami (nie ma ktoś na zbyciu jakiś silników rakietowych bardzo na ten czas by mi się przydały a bym się wyrobił) :lol: :lol: :lol:
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Ja powinienem być :)
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Post Reply